PRZELEW NA KONTO BANKOWE

  • Odbiorca: APA-DESIGN
  • Numer konta: 61 1050 1360 1000 0092 7199 9089
  • Nazwa banku: ING Bank Śląski

Tytuł przelewu: W tytule przelewu należy wpisać Imię i Nazwisko zamawiającego oraz numer zamówienia, który pokazuje się po złożeniu zamówienia oraz w e-mail potwierdzającym. Należy dokonać oddzielnych przelewów za każde złożone zamówienie. Realizacja rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu przez nas wpłaty.

APA-DESIGN Aleksandra Pajda jest właścicielem sklepu internetowego pepit.pl


PŁATNOŚĆ ON-LINE ORAZ KARTĄ PŁATNICZĄ

System płatności on-line pozwala wygodnie i błyskawicznie dokonywać płatności za złożone zamówienie, przez co jego czas realizacji może się skrócić. Wybierz podczas składania zamówienia opcję "Płatność on-line", wybierz swój bank i dokonaj błyskawicznego przelewu, który u nas na koncie pojawi się w zaledwie kilka minut.


Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Obsługiwane karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.